0 відгуків | 

Гарантія якості.

Всі меблі для ванних кімнат, представлені в інтернет-магазині, мають сертифікати, що підтверджують якість продукції. Ми готові надати копії цих сертифікатів за першою вимогою покупців. 

Кожен покупець інтернет-магазину VannaKimnata має бути впевнений що купує якісні меблі для ванних кімнат недорого. Оскільки інтернет-магазин VannaKimnata має прямі контакти з фабриками-виробниками меблів, що дозволяє надавати  гарантійний та післягарантійний сервіс. 

Якщо у покупця випадково пошкодилися меблі у ванній, він може звернутися зі своєю проблемою в інтернет-магазин VannaKimnata. Із точки зору покупця легке пошкодження тумби чи пеналу - це зіпсований цілий виріб. В той же час, для виробника це лише зіпсована одна деталь. В большості випадків, подібні проблеми вирішуються шляхом відправки клієнту нової деталі, яку він може замінити самостійно. Всі меблі для ванних кімнат (чи то тумба, дзеркальна шафа, пенал чи комод) сконструйовані таким чином, що будь-яка людина що вміє тримати викрутку  зможе замінити деталь самостійно. І, погодьтеся, пересилка кур'єрською службою однієї деталі дешевше, ніж пересилка великої тумби. Відгуки

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується! Використовуйте звичайний текст!
Captcha

Будьте в курсі акцій і новинок!