Меблі для ванних кімнат серії "Атланта"

Меблі для ванних кімнат серії "Атланта".

Відмінністю даної серії є наявність на фасадах 3D-малюнку на фасадах меблів.Тумба для ванної кімнати на ніжках "Атланта-50" БШ біла Сансервіс комплектується умивальником "КОМО-50"

Тумба для ванної кімнати на ніжках "Атланта-50" БШ біла з умивальником "КОМО-50"матеріал корпуса: ламіноване ДСП білого кольору;матеріал фасадів: МДФ, пофарбоване глянцевою фарбою білого кольору;матеріал умивал..

6 500 грн


Тумба для ванної кімнати на ніжках "Атланта-60" біла Сансервіс комплектується умивальником "КОМО-60"

Тумба для ванної кімнати на ніжках "Атланта-60" біла з умивальником "КОМО-60"матеріал корпуса: ламіноване ДСП білого кольору;матеріал фасадів: МДФ, пофарбоване глянцевою фарбою білого кольору;матеріал умивальни..

9 350 грн


Тумба для ванної кімнати на ніжках "Атланта-60" БШ біла Сансервіс комплектується умивальником "КОМО-60"

Тумба для ванної кімнати на ніжках "Атланта-60" БШ біла з умивальником "КОМО-60"матеріал корпуса: ламіноване ДСП білого кольору;матеріал фасадів: МДФ, пофарбоване глянцевою фарбою білого кольору;матеріал умивал..

7 700 грн


Дзеркало для ванної кімнати "Атланта-50"

Дзеркало для ванної кімнати "Атланта-50". матеріал корпуса: фабоване ЛДСП, фарбований МДФ; підсвітка: з підсвіткою; гарантія: 2 роки. Розміри: висота: 86,5 см., ширина: 5..

4 600 грн


Дзеркало для ванної кімнати "Атланта-60"

Дзеркало для ванної кімнати "Атланта-60". матеріал корпуса: фабоване ЛДСП, фарбований МДФ; підсвітка: з підсвіткою; гарантія: 2 роки. Розміри: висота: 81,5 см., ширина: 5..

4 900 грн


Пенал для ванної кімнати "Атланта" білий

Пенал для ванної кімнати "Атланта" білий. матеріал корпуса: ламіноване ДСП, прогрунтоване та пофарбоване глянцевим лаком білого кольору; матеріал фасаду: МДФ, прогрунтоване та пофарбоване глянцевим ла..

8 900 грн


Комод для ванної кімнати підвісний "Атланта-50" білий

Комод для ванної кімнати підвісний "Атланта-50" білий Сансервіс. матеріал корпуса: ламіноване ДСП, пофарбоване глянцевою фарбою білого кольору; матеріал фасаду: МДФ, пофарбований глянцевою фарбою;&nbs..

4 200 грн


Комод у ванну кімнату на ніжках "Атланта-50" білий.

Комод у ванну кімнату на ніжках "Атланта-50" білий Сансервіс. матеріал корпуса: ламіноване ДСП, пофарбоване глянцевою фарбою білого кольору; матеріал фасаду: МДФ, пофарбований глянцевою фарбою; г..

5 400 грн


Показано з 1 по 8 із 8 (всього сторінок: 1)

Будьте в курсі акцій і новинок!