Меблі для ванних кімнат із гнутими фасадами "Славута"

Меблі для ванних Славута має характерну особливість: тумба Славута має радіусні гнуті фасади. Представлена ​​двома видами практичних, містких тумб, укомплектованих надійною фурнітурою.

Тумба підвісна "Славута-120", на перший погляд, більш практична. Відсутність ніжок сприяє легкому прибиранню у ванній кімнаті. Але, з огляду на габарити і вагу тумби, необхідно відповідально підійти до питання кріплення тумби до стіни. Гіпсокартонна перегородка з таким завданням не впорається.

Якщо Ви не впевнені в надійності Вашої стіни, Вам може бути цікавою тумба на ніжках "Славута-120". Обидва варіанти тумби комплектуються умивальником "Славута-120" зі штучного каменю.

Є в наявності тумби із умивальником у ванну "Славута-120" як із правим розміщенням чаші, так і з лівим. При замовленні в інтернет-магазині VannaKimnata уточнюйте сторону розміщення чаші умивальника.

Наша порада:

Якщо Ви вирішили купити дзеркало у ванну кімнату "Славута-120", ми рекомендуємо обрати той варіант дзеркала, при якому дзеркальне полотно буде знаходитися над чашею умивальника, а шафка буде збоку. Таким чином, при вмиванні, Ви уникнете торкання лобом об шафку дзеркала.

Бажаємо Вам гарних покупок, адже в нашому інтернет-магазині Ви можете купити меблі для ванних кімнат недорого, без переплат.


У цій категорії немає товарів

Будьте в курсі акцій і новинок!