Дзеркала та дзеркальні шафки для ванних кімнат

Як вибрати дзеркала та дзеркальні шафи для ванної кімнати?

Умовно всі дзеркала для ванних кімнат можна розділити на кілька груп:

1) Дзеркало для ванної з шафкою.

Таке дзеркало у ванну, окрім дзеркального полотна, також має шафку. У шафці зручно зберігати дрібні предмети: миючі засоби, засоби для гоління. засоби гігієни тощо. Шафка може розташовуватися як з правого, так і з лівого боку. Дзеркала великих розмірів: 80 см. і більше, можуть мати шафки з двох сторін.

Дану групу дзеркал можна так само розділити на окремі підгрупи:

  • Дзеркало для ванної із підсвіткою

При покупці такого дзеркала необхідно переконатися:

а) чи є у дзеркалі трансформатор 220v / 12v.?

б) чи є у дзеркалі вимикач? Багато виробників меблів для ванних кімнат на вимикачах економлять, із дзеркала виводять лише дроти для підключення до зовнішнього вимикача. У такому випадку, покупцеві необхідно заздалегідь, ще на стадії ремонту, передбачити таке підключення. Інакше буде необхідно вирішувати питання за допомогою переноски, що не дуже естетично.

  • Дзеркало для ванної без підсвітки.

Такі дзеркала відносяться до економ сегменту. Дзеркало для ванної кімнати без підсвітки доцільно купувати для ванної кімнати із достатнім освітленням.

2. Дзеркальна шафка для ванної кімнати

Такі дзеркала для ванних кімнат найбільш популярні на даний момент. За конструкцією таке дзеркало являє собою навісну шафку, на дверцята якої наклеєні дзеркальні полотна.

Шафка з дзеркалом у ванну кімнату має перевагу в тому, що віна більш містка, тобто більшу кількість дрібних предметів можна заховати від сторонніх очей.

Дзеркальна шафа для ванної кімнати так само може бути із підсвіткою, але в такому випадку вимикач, як правило, розміщують у середині шафки. Тобто, для того, щоб включити підсвітку необхідно відчинити дверцята шафки.


На нашу думку, більш цікавим, практичним варіантом покупки буде шафка для ванної кімнати із дзеркалом та підсвіткою.Дзеркало для ванної кімнати "Славута-120" біле

Дзеркало для ванної кімнати "Славута" біле з підсвіткою. матеріал корпуса: ламіноване ДСП, пофарбоване глянцевою фарбою білого кольору; підсвітка: LED; варіант розміщення шафки відносно дзеркальн..

8 559 грн


Дзеркало для ванної кімнати "Панорама-50"

Дзеркальна шафка для ванної кімнати "Панорама-50". матеріал корпуса: ламіноване ДСП білого кольору; підсвітка: без підсвітки; гарантія: 2 роки. Розміри: висота: 80 см., ширина..

1 956 грн


Дзеркало для ванної кімнати "Панорама-55"

Дзеркальна шафа для ванної кімнати "Панорама-55". матеріал корпуса: ламіноване ДСП білого кольору; підсвітка: без підсвітки; гарантія: 2 роки. Розміри: висота: 80 см., ширина:..

2 105 грн


Дзеркало для ванної кімнати "Панорама-60"

Дзеркальна шафка для ванної кімнати "Панорама-60". матеріал корпуса: ламіноване ДСП білого кольору; підсвітка: без підсвітки; гарантія: 2 роки. Розміри: висота: 80 см., ширина..

2 128 грн


Дзеркало для ванної кімнати "Обі" біле, 40 см.

Дзеркало для ванної кімнати "Обі" біле, 40 см. матеріал корпуса: ламіноване ДСП білого кольору; підсвітка: без підсвітки; гарантія: 2 роки. Розміри: висота: 58 см., ширина: 39.5 см..

1 757 грн


Дзеркало для ванної кімнати "Обі" чорне, 40 см.

Дзеркало для ванної кімнати "Обі" чорне, 40 см.матеріал корпуса: ламіноване ДСП, пофарбоване глянцевою фарбою чорного кольору; підсвітка: без підсвітки; гарантія: 2 роки. Розміри: висота: 58..

2 460 грн


Дзеркальна шафа для ванних кімнат "Баккендаль-100"

Дзеркальна шафа для ванних кімнат "Баккендаль-100" матеріал корпуса: ламіноване ДСП, пофарбоване;  підсвітка: без підсвітки; гарантія: 24 місяці.  Розміри: висота: 80 см.; &nb..

5 100 грн


Дзеркальна шафа для ванних кімнат "Баккендаль-80"

Дзеркальна шафа для ванних кімнат "Баккендаль-80" матеріал корпуса: ламіноване ДСП, пофарбоване;  підсвітка: без підсвітки; гарантія: 24 місяці.  Розміри: висота: 70 см.; ..

4 585 грн


Дзеркальна шафа для ванних кімнат "Панорама-100"

Дзеркальна шафа для ванних кімнат "Панорама-100" матеріал корпуса: ламіноване ДСП, пофарбоване;  підсвітка: без підсвітки; гарантія: 24 місяці.  Розміри: висота: 80 см.;  ..

3 000 грн


Дзеркальна шафа для ванних кімнат "Панорама-80"

Дзеркальна шафа для ванних кімнат "Панорама-80" матеріал корпуса: ламіноване ДСП, пофарбоване;  підсвітка: без підсвітки; гарантія: 24 місяці.  Розміри: висота: 80 см.; &..

3 990 грн


Дзеркало LED ПВХ (50*70) з підсвіткою

Дзеркало LED ПВХ (50*70) з підсвіткоюМатеріал корпусу: ПВХ-профіль; Комплектація:підсвітка: світодіодна; вимикач: кнопкапідігрів від запотівання: немає. Розміри: висота: 70 см., ши..

5 280 грн


Дзеркало LED ПВХ (60*80) з підсвіткою

Дзеркало LED ПВХ (60*80) з підсвіткоюМатеріал корпусу: ПВХ-профіль; Комплектація:підсвітка: світодіодна; вимикач: кнопкапідігрів від запотівання: немає. Розміри: висота: 80 см., ши..

5 454 грн


Дзеркало LED ПВХ (70*100) з підсвіткою

Дзеркало LED ПВХ (70*100) з підсвіткоюМатеріал корпусу: ПВХ-профіль; Комплектація:підсвітка: світодіодна; вимикач: кнопкапідігрів від запотівання: немає. Розміри: висота: 70 см., ш..

6 150 грн


Дзеркало для ванної кімнати "3D-50" біле

Дзеркало для ванної кімнати "3D-50" біле з підсвіткою. матеріал корпуса: ламіноване ДСП, прогрунтоване та пофарбоване глянцевим лаком білого кольору; матеріал фасаду: МДФ, прогрунтоване та пофарбоване..

2 398 грн


Дзеркало для ванної кімнати "Арболь-50"

Дзеркало для ванної кімнати "Арболь-50". матеріал корпуса: ламіноване кольорове ДСП (вінтаж темний); підсвітка: без підсвітки; гарантія: 2 роки. Розміри: висота: 85,5 см.,&nbs..

4 812 грн


Показано з 1 по 15 із 49 (всього сторінок: 4)

Будьте в курсі акцій і новинок!