Дзеркала та дзеркальні шафки для ванних кімнат

Як вибрати дзеркала та дзеркальні шафи для ванної кімнати?

Умовно всі дзеркала для ванних кімнат можна розділити на кілька груп:

1) Дзеркало для ванної з шафкою.

Таке дзеркало у ванну, окрім дзеркального полотна, також має шафку. У шафці зручно зберігати дрібні предмети: миючі засоби, засоби для гоління. засоби гігієни тощо. Шафка може розташовуватися як з правого, так і з лівого боку. Дзеркала великих розмірів: 80 см. і більше, можуть мати шафки з двох сторін.

Дану групу дзеркал можна так само розділити на окремі підгрупи:

  • Дзеркало для ванної із підсвіткою

При покупці такого дзеркала необхідно переконатися:

а) чи є у дзеркалі трансформатор 220v / 12v.?

б) чи є у дзеркалі вимикач? Багато виробників меблів для ванних кімнат на вимикачах економлять, із дзеркала виводять лише дроти для підключення до зовнішнього вимикача. У такому випадку, покупцеві необхідно заздалегідь, ще на стадії ремонту, передбачити таке підключення. Інакше буде необхідно вирішувати питання за допомогою переноски, що не дуже естетично.

  • Дзеркало для ванної без підсвітки.

Такі дзеркала відносяться до економ сегменту. Дзеркало для ванної кімнати без підсвітки доцільно купувати для ванної кімнати із достатнім освітленням.

2. Дзеркальна шафка для ванної кімнати

Такі дзеркала для ванних кімнат найбільш популярні на даний момент. За конструкцією таке дзеркало являє собою навісну шафку, на дверцята якої наклеєні дзеркальні полотна.

Шафка з дзеркалом у ванну кімнату має перевагу в тому, що віна більш містка, тобто більшу кількість дрібних предметів можна заховати від сторонніх очей.

Дзеркальна шафа для ванної кімнати так само може бути із підсвіткою, але в такому випадку вимикач, як правило, розміщують у середині шафки. Тобто, для того, щоб включити підсвітку необхідно відчинити дверцята шафки.


На нашу думку, більш цікавим, практичним варіантом покупки буде шафка для ванної кімнати із дзеркалом та підсвіткою.


У цій категорії немає товарів

Будьте в курсі акцій і новинок!