Меблі для ванних кімнат серії "3D"

Меблі для ванних кімнат серії "3D" 

Меблі для ванних кімнат серії "3D" мають одну особливість, а саме: 3D-малюнок, що нагадує огранку дорогоцінного каміння, 
а вдало підібрана ручка, з аналогічними гранями, лише підсилює це враження.
Всі меблі для ванних серії "3D" виготовлені із якісних ламінованих плит ДСП та МДФ, всі деталі ретельно прогрунтовані та пофарбовані глянцевими емалями білого кольору.
Серія меблів для ванних кімнат "3D" представлена тумбами та дзеркалами 50-65 см. Тумби мають дві дверки, які оснащені петлями із газовими амортизаторами.
Дзеркала укомплектовані точковим світодіодним світильником та вимикачем із розеткою. 
Шафка дзеркала може бути як у правому так і в лівому варіанті. В середині шафки - дві скляні полички.Тумба для ванної кімнати на ніжках "3D-50" біла в комплекті із раковиною "Артеко-50"

Тумба для ванної кімнати на ніжках "3D-50" біла в комплекті із умивальником "Артеко-50". матеріал корпуса: ламіноване ДСП, пофарбоване глянцевою фарбою білого кольору; матеріал фасадів: МДФ, пофарбова..

3 187 грн


Тумба для ванної кімнати на ніжках "3D-55" біла в комплекті із раковиною "Артеко-55"

Тумба для ванної кімнати на ніжках "3D-55" біла в комплекті із раковиною "Артеко-55". матеріал корпуса: ламіноване ДСП, пофарбоване глянцевою фарбою білого кольору; матеріал фасадів: МДФ, пофарбоване ..

3 414 грн


Тумба для ванної кімнати на ніжках "3D-60" біла в комплекті з раковиною "Артеко-60"

Тумба для ванної кімнати на ніжках "3D-60" біла в комплекті з раковиною "Артеко-60". матеріал корпуса: ламіноване ДСП, пофарбоване глянцевою фарбою білого кольору; матеріал фасадів: МДФ, пофарбоване г..

3 747 грн


Тумба для ванної кімнати на ніжках "3D-65" біла в комплекті із раковиною "Фрея-65".

Тумба для ванної кімнати на ніжках "3D-65" біла Сансервіс в комплекті із раковиною "Фрея-65". матеріал корпуса: ламіноване ДСП, пофарбоване глянцевою фарбою білого кольору; матеріал фасадів: МДФ, пофа..

3 974 грн


Дзеркало для ванної кімнати "3D-50" біле

Дзеркало для ванної кімнати "3D-50" біле з підсвіткою. матеріал корпуса: ламіноване ДСП, прогрунтоване та пофарбоване глянцевим лаком білого кольору; матеріал фасаду: МДФ, прогрунтоване та пофарбоване..

2 398 грн


Дзеркало для ванної кімнати із підсвіткою "3D-55" біле

Дзеркало для ванної кімнати "3D-55" біле із підсвіткою. матеріал корпуса: ламіноване ДСП, прогрунтоване та пофарбоване глянцевим лаком білого кольору; матеріал фасаду: МДФ, прогрунтоване та пофарбован..

2 523 грн


Дзеркало для ванної кімнати "3D-60" біле

Дзеркало для ванної кімнати "3D-60" біле з підсвіткою. матеріал корпуса: ламіноване ДСП, прогрунтоване та пофарбоване глянцевим лаком білого кольору; матеріал фасаду: МДФ, прогрунтоване та пофарбоване..

2 634 грн


Дзеркало для ванної кімнати "3D-65" біле

Дзеркало для ванної кімнати "3D-65" біле з підсвіткою. матеріал корпуса: ламіноване ДСП, прогрунтоване та пофарбоване глянцевим лаком білого кольору; матеріал фасаду: МДФ, прогрунтоване та пофарбоване..

2 878 грн


Пенал для ванної кімнати "3D" білий

Пенал для ванної кімнати "3D" білий. матеріал корпуса: ламіноване ДСП, прогрунтоване та пофарбоване глянцевим лаком білого кольору; матеріал фасаду: МДФ, прогрунтоване та пофарбоване глянцевим лаком б..

5 366 грн


Показано з 1 по 9 із 9 (всього сторінок: 1)

Будьте в курсі акцій і новинок!