Меблі для ванних кімнат серії "Еліза"

Меблі для ванних кімнат серії "Еліза"Тумба для ванних кімнат на ніжках "Еліза-70" біла/червона/чорна Сансервіс в комплекті із раковиною "RUNA-70"

Тумба для ванних кімнат на ніжках "Еліза-70" біла/червона/чорна Сансервіс в комплекті із раковиною "RUNA-70". матеріал корпуса: ламіноване ДСП, пофарбоване глянцевою фарбою білого кольору;  матеріал ф..

5 040 грн


Тумба для ванної кімнати на ніжках "Еліза-55" біла/червона/чорна в комплекті із раковиною "Артеко-55"

Тумба для ванної кімнати на ніжках "Еліза-55" біла/червона/чорна в комплекті із раковиною "Артеко-55". матеріал корпуса: ламіноване ДСП, пофарбоване глянцевою фарбою білого кольору;  матеріал фасадів:..

3 475 грн


Тумба для ванної кімнати на ніжках "Еліза-56" біла/червона/чорна в комплекті із раковиною "Солас"

Тумба для ванної кімнати на ніжках "Еліза-56" біла/червона/чорна в комплекті із раковиною "Солас". матеріал корпуса: ламіноване ДСП, пофарбоване глянцевою фарбою білого кольору;  матеріал фасадів:&nbs..

3 475 грн


Тумбочка на ніжках "Еліза-60" біла/червона/чорна Сансервіс в комплекті з раковиною "Либра-60"

Тумбочка для ванної кімнати на ніжках "Еліза-60" біла/червона/чорна Сансервіс в комплекті із раковиною "Либра-60". матеріал корпуса: ламіноване ДСП, пофарбоване глянцевою фарбою білого кольору;  матер..

3 750 грн


Дзеркало для ванної кімнати "Еліза-56" біле/червоне/чорне

Дзеркало для ванної кімнати "Еліза-56" біле/червоне/чорне з підсвіткою. матеріал корпуса: ламіноване ДСП, прогрунтоване та пофарбоване глянцевим лаком білого кольору; матеріал фасаду: МДФ, прогрунтова..

2 507 грн


Дзеркало для ванных кімнат "Еліза-70" біле/червоне/чорне

Дзеркало для ванных кімнат "Еліза-70" біле/червоне/чорне з підсвіткою. матеріал корпуса: ламіноване ДСП, прогрунтоване та пофарбоване глянцевим лаком білого кольору; матеріал фасаду: МДФ, прогрунтован..

3 374 грн


Пенал для ванної кімнати "Еліза-35" на ніжках 35 см. білий/червоний/чорний

Пенал в ванну кімнату "Еліза-35" на ніжках 35 см. білий/червоний/чорний. матеріал корпуса: ламіноване ДСП, пофарбоване глянцевою фарбою білого кольору; матеріал фасаду: МДФ, пофарбований глянцевою фар..

4 670 грн


Показано з 1 по 7 із 7 (всього сторінок: 1)

Будьте в курсі акцій і новинок!