Меблі для ванних кімнат серії "Сіріус"

Меблі для ванних кімнат серії "Сіріус"Тумба для ванної кімнати на ніжках "Сіріус-55-2" вінтаж Сансервіс в комплекті із раковиною "Артеко-55"

Тумба для ванної кімнати на ніжках "Сіріус-55-2" вінтаж в комплекті із раковиною "Артеко-55". матеріал корпуса: ламіноване кольорова ДСП; матеріал фасадів: МДФ, пофарбоване глянцевою фарбою білого кол..

2 300 грн


Тумба для ванної кімнати на ніжках "Сіріус-60" вінтаж Сансервіс в комплекті із раковиною "Артеко-60"

Тумба для ванної кімнати на ніжках "Сіріус-60" вінтаж в комплекті із раковиною "Артеко-60". матеріал корпуса: ламіноване кольорова ДСП; матеріал фасадів: МДФ, пофарбоване глянцевою фарбою білого кольо..

2 557 грн


Тумба для ванної кімнати на ніжках "Сіріус-60-2" вінтаж Сансервіс в комплекті із раковиною "Артеко-60"

Тумба для ванної кімнати на ніжках "Сіріус-60-2" вінтаж в комплекті із раковиною "Артеко-60". матеріал корпуса: ламіноване кольорова ДСП; матеріал фасадів: МДФ, пофарбоване глянцевою фарбою білого кол..

2 423 грн


Тумба для ванної кімнати підвісна "Сіріус-60-LUX" вінтаж Сансервіс в комплекті з раковиною "COMO-60"

Тумба для ванної кімнати підвісна "Сіріус-60-LUX" вінтаж Сансервіс в комплекті з раковиною "COMO-60". матеріал корпуса: ламіноване кольорова ДСП (із фактурою деревини); матеріал фасадів: МДФ, пофарбов..

3 787 грн


Дзеркало для ванної кімнати "Сіріус-60" вінтаж із підсвіткою

Дзеркало для ванної кімнати "Сіріус-60" вінтаж із підсвіткою. матеріал корпуса: ламіноване ДСП, прогрунтоване та пофарбоване глянцевим лаком білого кольору; матеріал фасаду: МДФ, прогрунтоване та пофа..

1 917 грн


Показано з 1 по 5 із 5 (всього сторінок: 1)

Будьте в курсі акцій і новинок!