Меблі для ванних кімнат серії "Венедикт"

Меблі для ванних кімнат серії "Венедикт" це новинка в асортименті фабрики "Сансервіс",  спроектовані із урахуванням тенденцій, що помічені на європейському ринку.

Підвісні меблі у ванну кімнату вже давно стали стандартом для європейських покупців.  Головна перевага підвісних меблів полягає у відсутності ніжок, які вже не заважають прибиранню підлоги у ванній кімнаті.

Місткі тумби із раковинами зі штучного каменю мають прямокутні форми.  Відсутність виступаючих ручок додатково підкреслюють строгість дизайну. Висувні шухляди укомплектовані направляючими із плавною дотяжкою.Пенал для ванних кімнат "Венедикт" 40 см.

Пенал для ванних кімнат "Венедикт" 40 см.Доступні кольори: білий, антрацит, чорнийматеріал корпуса: ламіноване ДСП, пофарбоване;  матеріал фасадів: МДФ, пофарбоване;  гарантія: 24 місяці.&nb..

3 367 грн


Тумба консольна для ванних кімнат "Венедикт-100" в комплекті із раковиною "Еліт-100G"

Тумба консольна для ванних кімнат "Венедикт-100" в комплекті із раковиною "Еліт-100G"доступні кольори: білий, антрацит, чорний; матеріал корпуса: ламіноване ДСП, пофарбоване;  матеріал фасадів: М..

7 760 грн


Тумба консольна для ванних кімнат "Венедикт-120" в комплекті із раковиною "Еліт-120G"

Тумба консольна для ванних кімнат "Венедикт-120" в комплекті із раковиною "Еліт-120G"доступні кольори: білий, антрацит, чорний; матеріал корпуса: ламіноване ДСП, пофарбоване;  матеріал фасадів: М..

13 056 грн


Тумба консольна для ванних кімнат "Венедикт-60" в комплекті із раковиною "Еліт-60G"

Тумба консольна для ванних кімнат "Венедикт-60" в комплекті із раковиною "Еліт-60G"доступні кольори: білий, антрацит, чорний; матеріал корпуса: ламіноване ДСП, пофарбоване;  матеріал фасадів: МДФ..

6 160 грн


Тумба консольна для ванних кімнат "Венедикт-80" в комплекті із раковиною "Еліт-80G"

Тумба консольна для ванних кімнат "Венедикт-80" в комплекті із раковиною "Еліт-80G"доступні кольори: білий, антрацит, чорний. матеріал корпуса: ламіноване ДСП, пофарбоване;  матеріал фасадів: МДФ..

6 992 грн


Показано з 1 по 5 із 5 (всього сторінок: 1)

Будьте в курсі акцій і новинок!